5 - Klub turystyki "Noteć"

K l u b      T u r y s t y k i     "N o t e ć"
  księga gości
  o szkole
  drukuj stronę
Szukaj
RODO
Idź do spisu treści

Menu główne:

5

Archiwum aktualności
AKTUALNOŚCI

W dniu dzisiejszym tj. w niedzielę 08.02.2015 r. nasz Klub po długim czasie oczekiwania na śnieg rozpoczął upragnione biegi narciarskie.
W ramach całego cyklu biegów w pierwszej kolejności planujemy przeprowadzić treningi indywidualne a następnie jeśli pogoda pozwoli planujemy bieg masowy na trasie leśnej w Gorzeniu.
Dzisiaj w treningu indywidualnym wzięły udział dwie osoby. Zajęcia prowadził pan Tadeusz Kunikowski. Ćwicząc różne elementy biegu pokonaliśmy ok. 10 km. Trasa biegła przepięknym szlakiem leśnym zaczynającym się w Gorzeniu a zajęcia odbyły się przy pięknej słonecznej pogodzie. Następne zajęcia planujemy w dniu 28 lub 29 lutego 2015 r. Chętnych serdecznie  zapraszamy i mamy nadzieję na SUPER pogodę i humory uczestników.

Nasz Klub pozyskał sprzęt narciarski dzięki dofinansowaniu z  LGD, realizując projekt pt. "
Organizacja i przeprowadzenie instruktażu w zakresie: spływów kajakowych, organizacji biegów narciarskich i spacerów Nordic Walking w połączeniu z promocją lokalnych walorów Doliny Noteci oraz zakupem nart biegowych z osprzętem, kijów do nordic walking i rękawiczek oraz kajaków z osprzętem wraz z ich udostępnianiem".

 
 
e-mail: Tadeusz Kunikowski
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego