wystawa w mediach - Klub turystyki "Noteć"

K l u b      T u r y s t y k i     "N o t e ć"
  księga gości
  o szkole
  drukuj stronę
Szukaj
RODO
Idź do spisu treści

Menu główne:

wystawa w mediach

Projekty unijne > Panoramy sferyczne 5 obiektow LGD 2014 r

    W piątek, 17 października w Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle swe fotografie prezentowali Tadeusz Kunikowski i Andrzej Iwanek.

Do muzeum przybyło ponad 20 osób. Na wystawie można było się zapoznać z fotografią 3D Tadeusza Kunikowskiego oraz fotografią panoramiczną Andrzeja Iwanka "Obiekty Ekomuzeum Doliny Noteci". Aby docenić walory fotografii 3D należy oglądać zdjęcia w specjalnych okularach.

- Fotografią 3D zająłem się dwa lata temu - mówi Kunikowski. - Wówczas w ramach projektu z LGD Partnerstwo dla Krajny i Pałuk wykonałem m.in. zdjęcia Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle i Muzeum Ziemi Szubińskiej w Szubinie. Podczas drugiego projektu przygotowaliśmy zdjęcia świetlicy w Turze, kościoła p.w. św. Bartłomieja w Samoklęskach Dużych, Rancho Amadeusza na Bielawach, Gospodarstwo Agroturystyczne Bartnik Pasieka w Konstantynowie i Gospodarstwo Agroturystyczne w Olszewce, gdzie znajduje się pole golfowe - wylicza.

Andrzej Iwanek zaprezentował wirtualny spacer po Dolinie Noteci. Obecni na wystawie otrzymali płyty ze zdjęciami twórców.

Dyrektor LGD Partnerstwo dla Krajny i Pałuk Dorota Stanek zachęciła obecnych do wizyty w restauracjach serwujących "lokalne jadło", w tym gęsinę ze Ślesina czy dziczyzny z Szubina.


http://www.powiat24.pl/Walory_Krajny_i_Paluk,21739.html

 
e-mail: Tadeusz Kunikowski
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego